Zadzwoń do mnie: 513 154 666

Referencje

Moje umiejętności potwierdzają uczniowie, z którymi miałem ogromną przyjemność współpracować lub współpracuję nadal. Na życzenie udostępniam kontakt do autorów referencji.

Z Panem Kamilem zaczęliśmy współpracę jak jescze byłam przed egzaminem gimnazjalnym, na którym poszło mi całkiem nie zle . Potem w pierwszej klasie liceum miałam z panem wybiórczo zajcia jak nie rozumiałam jakiś tematów. Od drugiej klasy poszłam na matematykę rozszerzona i mieliśmy zajęcia na poczatku co dwa tygodnie pod koniec roku co tydzień. Miałam dobre oceny. W trzeciej klasie spotykaliśmy sie najpierw raz w tygodniu a od połowy dwa razy w tygodniu . Pan Kamil przynosił testy, które razem rozwiązywaliśmy i wyjaśnialiśmy problemy z bierzącymi lekcjami . Dużo pracowałam sama a pan Kamil sprawdzał testy. Ukończyłam maturę z wynikiem 60% z matematyki rozszerzonej i 88% z matematyki podstawowej .

- Aneta, licealistka, sierpień 2017

Kamil bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia matematyczne. Dzięki Kamilowi nadrobiłem zaległości wynikające z braku rozszerzonej matematyki w liceum i zaliczałem kolokwia i egzaminy na 1 i 2 roku studiów informatycznych. Z Kamilem nauka przebiega w miłej atmosferze i na luzie. Kamil elastycznie dobiera terminy i godziny korepetycji. Jest punktualny i szanuje czas obu stron. Z korepetycji z Kamilem jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę go polecić innym mającym problemy z matmą!

- Gracjan, student UKSW, luty 2017

Z Panem Kamilem zaczęłam współprace w 2 klasie LO w Reytanie w Warszawie. Bardzo szybko i rzetelnie przerobiliśmy cały materiał. W 2 klasie już zaczęłam powtórkę do matury rozszerzonej. Współpraca przebiegła owocnie oraz w bardzo miłej atmosferze. Pan Kamil jest osobą bezproblemową. Przerobiliśmy bardzo dużo matur, z których miałam b.dobre wyniki ,pomimo że w szkole szły słabo bo na 40% z rozszerzenia.. Dzięki pracy z Panem Kamilem na właściwej maturze miałam 64% z rozszerzenia i dostałam się na wymarzone studia na Politechnice Warszawskiej.

- Kasia, licealistka, wrzesień 2016

Kamil bardzo mi pomógł w czasie liceum oraz na początku studiów. Posiada bardzo fajne oraz oryginalne podejdzie do ucznia, jest także wymagający. Zna potrzeby ucznia i jak zainteresować matematyką każdego
Studiuje architekturę.
Nie jestem orłem z matmy lecz Kamil w prosty oraz ławy sposób wytłumaczył mi tematy w liceum. Na studiach streścił mi cały materiał pierwszego semestru na siedmiu ponad godzinnych spotkaniach. Byłem na każdym wykładzie z matematyki lecz niestety to nie wystarczyło abym wszystko zrozumiał. Dopiero Kamil pokazał mi, iż matematykę da się zrozumieć. Wymagało to ode mnie dużo pracy lecz uważam, że bez jego pomocy nie zdałbym egzaminów z matematyki w pieszym terminie. Polecam serdecznie usługi Kamila oraz radzę brać się za naukę od razu.

- Jakub, student, luty 2016

Korepetycje z matemtyki dały mi bardzo dużo. Dzięki nim na egzaminie gimnazjalnym uzyskałem z matematyki dobry wynik (83%, 92 centyl) i dostałem się do szkoły pierwszego wyboru - XXII LO. im. JOSE MARTI (klasa biologiczna-chemiczno-matematyczna).

- Mateusz, gimnazjalista, grudzień 2015

Polecam wszystkim współpracę z Kamilem! Nauczyciel ten odznacza się dużą wiedzą i pełnym profesjonalizmem. Indywidualne podejście tego przesympatycznego korepetytora sprawiło, że całkowicie zmieniłam nastawienie do nieprześcignionej królowej nauk ;) Podczas rocznej współpracy zrobiłam wiele postępów i uzyskałam w pełni zadowalający wynik z egzaminu maturalnego. Spotkania odbywały się w miłej, pozbawionej szkolnego stresu atmosferze. Kamil niejednokrotnie wykazywał się dużym zaangażowaniem, cierpliwością i umiejętnością wytłumaczenia nawet tych najbardziej skomplikowanych przypadków. Te wszystkie cechy zdecydowanie wyróżniają go na tle innych, w większości szablonowo patrzących nauczycieli! Choć moja przygoda z niegdyś znienawidzoną matematyką dobiegła końca, na pewno będę bardzo miło wspominała nasze cotygodniowe lekcje. Bez wątpienia udowodniły mi one ,że warto uwierzyć w swoje możliwości i pokazały jak wiele zależy od dobrego pedagoga!

- Joanna, licealistka, wrzesień 2015

Pan Kamil to bardzo dobry nauczuciel i matematyk. Do lekcji podchodzi z zaangażowaniem. Moim zadniem jedgo ograomną zaletą jest umiejętność tlumaczenia trudnych zadań tak, że nagle stają się zaaskakujaco łatwe. W ciągu ostatniego roku z jego pomocą przygotowywalem sie do rozszerzonej matury, dzieki temu powtórzylem duzo materialu i zaoszczedziłem sporo nerwów:) goraco polecam, zwlaszcza maturzystom!

- Adam, licealista, wrzesień 2015

Nic dziwnego, że Pan Kamil jest tak oblegany :) Jest bardzo dobrym nauczycielem! Z czystego lenistwa "olałam" cały semestr na studiach i podczas przygotowań do egzaminu , więc był to dla mnie spory problem, ponieważ materiału uzbierało się bardzo dużo. Mimo że odezwałam się w ostatniej chwili i odbyłam zaledwie bodajże 4 zajęcia po 1-2 godzin, to nadrobiłam cały semestr materiału bez konieczności poprawki. O samej metodzie tłumaczenia : Pan Kamil tłumaczy na "chłopski rozum", tak dobrze , że wszelkie różniczki, całki czy inne wydziwusy byłabym w stanie zrozumieć w podstawówce :) . Po każdym materiale sama robiłam przykład pod jego okiem , aby mógł sprawdzić czy zrozumiałam trudność. Mogłabym napisać jeszcze dużo dużo więcej, ale polecam sprawdzić samemu , na pewno nikt się nie zawiedzie .

- Magda, studentka, wrzesień 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kamila wszystkim potrzebującym korepetycji z matematyki, gdyż jest bardzo dobrym nauczycielem. Potrafi przekazać wiedzę w przystępny dla każdego sposób. Sam jest młody, dlatego ma dobry kontakt z młodzieżą. Lekcje odbywały sie w luźnej atmosferze, a dzięki nim matematyka przestała być dla mnie "czarną magią". Nasze cotygodniowe spotkania pomogły mi uzyskać 88% z matury podstawowej i jestem z tego wyniku bardzo zadowolona.

- Ada, licealistka, sierpień 2015

Nauczyciel godny polecenia, mówi językiem łatwo przyswajalnym i nie stwarzającym problemów w zrozumieniu. Bardzo dobrze tłumaczy i jest wymagający przez co lepiej jest się nauczyć materiału. Świetnie przygotowuje do matury.

- Rafał, licealista, lipiec 2015

Problem chyba polegał na tym ze brakowało mi osoby, która dokładnie by mi wszystko wytłumaczyła. W szkole nauczyciel zajmuje się tylko " wybitnymi" ponieważ to (nie oszukujmy się) łatwiejsze. Matematyka niestety to nie pamięciówka. Co do atmosfery, na początku bałam się panującego hałasu w galerii, lecz im bardziej wkręcałam się w naukę tym bardziej zapominałam o otoczeniu. Podobało mi się, że zajęcia były luźne. Nie bałam się powiedzieć czego nie umiem, jak to było w przypadku starszych korepetytorów. W szkole nauczycielka nabazgrała coś na tablicy i automatycznie mieliśmy to umieć. Z czasem po prostu przestałam chodzić na lekcje, bo nic nie udawało mi się z nich wynosić. Zastąpiłam je korepetycjami. Pół roku wcześniej nie wierzyłam ze zdam maturę z matematyki, a później uzyskałam wynik 60 %. Chodziłam do XXV Liceum w Falenicy a teraz idę na logistykę na SGGW.

- Marta, licealistka, wrzesień 2014

1. Moim problemem były duże zaległości.
2. Wszystko oceniam na 10/10 - miła,luźna atmosfera.
3. Z nauczycielem w szkole było nerwowo, a tutaj "bez spiny". Nauczyciel denerwował się, a Pan Kamil miał naprawdę wiele cierpliwości. Na korepetycjach nauka była przyjemna, a w szkole przeciwnie.
4. Dzięki korepetycjom zdałam maturę!
5. Ukończyłam LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie, a na studia dostałam się na SAN.

- Aleksandra, licealistka, wrzesień 2014

Przede wszystkim moją blokadą był brak wiary we własne umiejętności. W podstawówce wmówiono mi, że jestem niewyuczalna i aż do drugiej klasy liceum się tego trzymałam. Nie podejmowałam żadnych prób nauczenia się, a nawet jeśli to z góry skazywałam je na straty. (miałam wcześniej 4 innych korepetytorów).
Atmosfera jest przyjemna, a godziny i miejsca, w których odbywają się zajęcia elastyczne wobec potrzeb.
Szkolny nauczyciel ma swój indywidualny „styl” nauczania kompletnie niedostosowany do potrzeb uczniów, a przecież każdy potrzebuje czegoś innego. Nauczyciel tłumaczy tak, że dla niego jest to zrozumiałe, a dla mnie nie. Kamil stara się tak przedstawić mi treść zadań, by było to klarowne i nawet sympatyczne.
Efektem współpracy było to, że zdałam egzamin komisyjny pod koniec II klasy liceum na 100% (wcześniej ledwo zdawałam z matematyki).

- Julia, licealistka, wrzesień 2014

Bardzo polecam współpracę z Panem Kamilem Bochaczem . Pan Kamil to świetny korepetytor w ciągu zaledwie trzech spotkań w jasny i zrozumiały sposób przygotował mnie do egzaminu ze statystyki opisowej , gdzie do egzaminu miałem jedynie tydzień czasu na przygotowania a wykładów nie bardzo rozumiałem czego ode mnie oczekują . Już po pierwszym spotkaniu można zauważyć iż Pan Kamil to człowiek z pasją , w sposób przemyślany , krok po kroku wyjaśnia całą problematykę zagadnienia . ZDECYDOWANIE będę chciał kontynuować naszą współpracę w przyszłym semestrze. Bardzo polecam !!

- Kamil, student, czerwiec 2014

Ze względu na fakt iż, nie uczęszczałem na nudne ćwiczenia i wykłady z matematyki nagromadziło mi się sporo zaległości. W bardzo krótkim czasie Kamil przerobił ze mną dosyć obszerny materiał, dzięki czemu w sposób zadowalający uzyskałem zaliczenie z matematyki. Nauczanie było zrozumiałe pomimo, że jestem mało bystrą osobą. Zajęcia z Kamilem nie były tylko kolejnym spotkaniem które trzeba było odbyć, a materiał zapomnieć,
Kamil poprowadził zajęcia ciekawie i konkretnie na dodatek w bardzo przyjemnej atmosferze.
Szczerze polecam !

- Leon, Wydział Architektury PW, grudzień 2014

Kamil pomógł mi z powtórzeniem całości materiału do wrześniowej poprawki z AM1&2, którą mimo bardzo krótkiego czasu przygotowań (trzy spotkania w ciągu półtora tygodnia poprzedzającego egzamin) udało mi się skutecznie zaliczyć. Zajęcia były prowadzone rzetelnie, konkretnie i starannie przygotowane w oparciu o materiały, które dostarczyłam (treści zadań bez rozwiązań). Gdyby nie umiejętny i przemyślany podział materiału na te nieliczne spotkania oraz dyscyplina w trzymaniu się planu i koncentracja na pracy w trakcie zajęć, nie miałabym szans na zdanie. Swoją współpracę będę wspominać bardzo dobrze i na pewno w razie potrzeby będę się do Kamila zwracać, dlatego serdecznie polecam nawet w sytuacjach równie awaryjnych jak moja, choć rozpoczęcie nauki z rozsądniejszym wyprzedzeniem też na ogół nie jest złym pomysłem.

- Kasia, PJWSTK, wrzesień 2013

Kamil jest jednym z najefektywniejszych korepetytorów na których trafiłem. Gdy do niego się odezwałem z prośbą o pomoc w zaliczeniu na studiach statystyki byłem dosłownie zielony w tym temacie. Kamil łącząc profesjonalną wiedzę i umiejętności matematyczne z dużą wrażliwością na moje potrzeby podczas jednego wieczoru wyjaśnił mi w jaki sposób obsługiwać, czytać i pracować w tych działach matematyki, których potrzebowałem i zdałem na bardzo dobrą oceną. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy matematycznej na pewno trafiłeś na najlepszego. Polecam serdecznie.

- Kacper, SWPS, lipiec 2013

Kamil to dobry matematyk i świetny pedagog a to rzadkie i cenne połączenie. By uczyć przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, potrzebna jest nie tylko dobra wiedza z jej zakresu. Niezbędna jest umiejętność jej przekazywania. Kamil, podchodząc bardzo indywidualnie do ucznia, jest wstanie szybko wyłapać jego tok myślenia i dostosować się do niego, dzięki czemu wiedza staje się zrozumiała i jasna jak nigdy. Najbardziej intryguje to, że pomimo wielu lat doświadczenia wciąż aktywnie rozwija się szukając nowych dróg nauczania matematycznych zawiłości. Dzięki tej pasji i umiejętności przekazywania wiedzy, uwierzyłem, że matematyka to coś czego nie tylko da się nauczyć ale i gruntownie zrozumieć. Serdecznie polecam tym opornym na klasyczne rycie wzorów jak i tym, którzy chcą zrozumieć duszę tej prastarej nauki.

- Krzysztof, Akademia Leona Koźmińskiego, lipiec 2013

Na początku nawet sobie nie zdawałem sprawy jak mało umiem. Uświadomił mnie dopiero wynik z pierwszej próbnej matury rozszerzonej - 2%. Postanowiłem poszukać korepetycji; koleżanka poleciła mi Kamila. Sukcesywnie moje wyniki zaczęły rosnąć, a na maturze z rozszerzenia uzyskałem 74% (88% z podstawy), dzięki czemu dostałem się na SGH. Fajna współpraca, jasno tłumaczy materiał. W ciągu 7 miesięcy nauczył mnie tego, czego nauczycielka w szkole nie zdołała przez prawie 3 lata.

- Norbert, maturzysta, czerwiec 2013

Lekcje z Panem Kamilem sa fajne i przyjemne. Doskonale tłumaczy rzeczy, z którymi miałem problemy. Matematyka przestała mi sprawiać problemy. Nieźle zna fizykę z gimnazjum i dzięki Panu Kamilowi wyciagnąłem się na mocna tróję. Warto wydać te kilka złotych, by przez tą godzinę poprawić się w nauce i dowiedzieć się czegoś nowego. Bardzo lubię lekcje z Panem Kamilem i zachęcam wszystkich, którzy mają problemy z matematyką i fizyką w gimnazjum, by skorzystali z jego pomocy.

- Olgierd, gimnazjalista, czerwiec 2013

Jestem pełna podziwu dla kompetencji oraz cierpliwości Pana Kamila jako nauczyciela matematyki. Pan Kamil udziela lekcji matematyki mojemu synowi od ponad 2 lat. Zatrudniając nauczyciela moim celem było ugruntowanie wiedzy matematycznej tak aby syn mógł rozwiązywać zadania "od ręki". Pan Kamil wykazując się niespotykanym spokojem realizował plan ugruntowania wiedzy, co zakończyło się sukcesem wyrażając się bardzo dobrym wynikiem sprawdzianu po szóstej klasie. W rezultacie Paweł dostał się do wymarzonego gimnazjum (nr 49 im. S. Starzyńskiego). Ponadto mój syn czeka na lekcje z Panem Kamilem, którego darzy wielkim szacunkiem. Myślę że w dzisiejszych czasach rzadko spotyka się nauczycieli, którzy cieszą się autorytetem u uczniów. W pełni polecam Pana Kamila jako nauczyciela, który potrafi zainteresować matematyką dzieci zniechęcone, znudzone lub nadpobudliwe. Pomimo dobrych stopni nadal planuję współpracować z Panem Kamilem podczas edukacji syna w gimnazjum w celu dalszego i poszerzania wiedzy matematycznej oraz informatycznej.

- Anna, czerwiec 2013

He helped me a lot with the the exams I had to write this year (test szóstoklasisty and the entry exams to Gimnazjum Raszyńska). He is a great teacher and explains everything very clearly. I highly recommend him!

- Alex, gimnazjalista, czerwiec 2013

Kamil dokładnie wszystko potrafi wyjaśnić, super podejście do ucznia i bezstresowa atmosfera. Na maturze podstawowej udało mi się uzyskać 80%. Tak więc oczywiście gorąco polecam.

- Arek, maturzysta, czerwiec 2013

Polecam naukę z panem Kamilem Bochaczem. Jego bezstresowy sposób prowadzenia zajęć i przygotowane przez niego materiały pomocnicze pomogły mi utrwalić podstawy i doszlifować metody rozwiązywania wszelkiego rodzaju zadań. Profesjonalizm pana Kamila i jego indywidualne podejście do nauczania sprawiły, iż mimo, że na świadectwie otrzymałem 2, maturę z matematyki podstawowej zdałem na 100% (niebywałe :D) a rozszerzoną na 66%, a która poszłaby mi dużo lepiej, gdybym nie dał się zwariować podczas jej trwania. Reasumując: gorąco polecam na 100%.

- Rafał, maturzysta, czerwiec 2013

Atmosfera miła i przyjazna. Zajęcia prowadzone jasno i przejrzyście. Zdecydowanie pomagają. Polecam :-)

- Natalia, licealistka, czerwiec 2013

To był mój pierwszy rok lekcji z Kamilem i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Kamil jest świetnym nauczycielem, potrafi zainteresować matematyką, co jest naprawdę bardzo ważne. Tłumaczy jasno i zrozumiale, dzięki niemu zrozumiałam wiele tematów, które dotąd sprawiały mi trudności. Jest też bardzo cierpliwy - dzielnie znosił mój brak talentu matematycznego i z bardzo dobrym skutkiem uzupełniał wszystkie moje zaległości w wiedzy. Zawsze punktualny, rzetelny, zawsze gotowy przybyć z ratunkiem w awaryjnych sytuacjach. Zdecydowanie będę chciała kontynuować naszą współpracę w przyszłym roku!

- Zofia, licealistka IB, czerwiec 2013

W szkole materiał jest omawiany szybko i niedokładnie – chwila wprowadzenia i od razu przechodzimy do skomplikowanych zadań. Pani prowadzi lekcje tylko dla osób wybitnych z matematyki, przerabia tematy pobieżnie, bez tłumaczenia jak dochodzi do poszczególnych wyników. Uczniowie, którzy radzą sobie trochę gorzej, nie mają więc możliwości zrozumienia tematu. Na korepetycjach mogłam omówić poszczególne zagadnienia po kolei, rozwiać wszelkie wątpliwości i przerobić zarówno te proste, jak i trudniejsze zadania. Mogłam skupić się na materiale, który sprawia mi największą trudność i na bieżąco nadrabiać zaległości. Na zajęciach z Kamilem była bardzo sympatyczna atmosfera. Przede wszystkim podobało mi się to, że dostawałam dokładne i jasne odpowiedzi na wszystkie, nawet te najbardziej podstawowe, pytania, które w klasie zostałyby przez panią zignorowane. Polecam korepetycje wszystkim, którzy nie radzą sobie z matematyką!

- Julia, licealistka IB, czerwiec 2013

Miałam problemy głównie chyba ze zrozumieniem na jakiej zasadzie działają rożne rzeczy tzn. jak już ktoś mi wytłumaczy jaka jest zasada czy wzór to mogę go zastosować. A nam w szkole często nie mówią w prosty sposób jak coś działa tylko wszystko jest omówione bardzo szybko i bez większego wytłumaczenia jak to właściwie działa. I na korkach właśnie lepiej to widzę i mam szanse pytać się o proste rzeczy, które są uznawane za oczywiste. Bardzo polecam!

- Anna, licealistka IB, czerwiec 2013

Pan Kamil Bochacz, nauczyciel matematyki wzorowo oraz bardzo sumiennie podchodził do każdych zajęć. Posiada wszystkie cechy doskonałego pedagoga: cierpliwy a zarazem  wymagający, konsekwentny. Jego wiedza matematyczna jest ogromna i potrafi ją przekazać w sposób zrozumiały dla każdego. Dzięki pomocy Pana Kamila moje wyniki w nauce znacznie się poprawiły. Jest niezmiernie miło, że pomaga mi w lekcjach tak dobry nauczyciel matematyki.

- Mateusz, licealista, wrzesień 2012

Z wielkim uznaniem rekomenduję Pana Kamila Bochacza, nauczyciela matematyki. Pragnę zwrócić uwagę na atuty osobowościowe i umiejętności merytoryczne. W swojej pracy jest sumienny, zdyscyplinowany i zawsze punktualny. Pan Kamil dał się poznać jako świetny pedagog: cierpliwy, łagodny a jednocześnie bardzo konsekwentny. Jest mi niezmiernie miło, że uczy i pomaga mi w lekcjach matematyki tak oddany i rzetelny nauczyciel.

- Bartłomiej, licealista, wrzesień 2012

Kamil przygotowywał mnie do poprawki, a rok później do matury. Podczas korepetycji wyłapał moje braki. Dobrze się dogadujemy. Jestem mu wdzięczny, bo teraz ogarniam matmę i potrafię się nią bawić. No i oczywiście zdałem poprawkę i maturę! :)

- Daniel, maturzysta, wrzesień 2012

I am a second year student of Maths and Statistics in Economics and related discipline at the University of York. As I had difficulties to understand a material, I decided to take additional maths and statistics classes. However, it was very difficult to find a competent teacher who was a native speaker in english. After a small research in the internet, I found Kamil Bochaczs' offer. I attended to his lessons that I found very interesting and helpful. In two weeks, I learnt how to solve difficult equations. Thanks to Kamil Bochacz, I finished my year with 2.1. I highly recommend him as a maths and statistics teacher.

- Hanna, University of York, lipiec 2012

Na wstępie chciałbym podziękować, że miałem przyjemność poznać tak wspaniałego nauczyciela jak Kamil Bochacz. Początkowe tłumaczenie Kamila na lekcjach przykuły moją uwagę, że Kamil jest zdolnym korepetytorem i uczy wyśmienicie co odbiło się po parunastu godzinach uczenia się na ocenę ze sprawdzianów. Lekcje przebiegały fantastycznie, podoba mi się bardzo w jaki sposób tłumaczy Kamil i, że dąży razem ze mną do jednego celu - zrozumienia danego tematu, a jeśli czegoś nie rozumiem tłumaczy mi daną rzecz w inny sposób i aż do skutku kiedy zrozumiem.

- Damian, czerwiec 2012

Dzięki regularnym i częstym spotkaniom z Kamilem, trwającym przez pół roku udało mi się zaliczyć maturę podstawową z matematyki bez najmniejszego problemu! Kamil upewniał się, że będę umiała dokładnie to czego będą ode mnie wymagać na maturze. Poznawanie podstawowych wzorów i ich zastosowań oraz ćwiczenie od najprostszych przykładów, po te bardziej skomplikowane sprawiło, że zaczęłam rozumieć o co w tej matmie tak naprawdę chodzi. Gorąco polecam!

- Aneta, maturzystka, czerwiec 2012

Pan Kamil uczył Roberta przez całą jego szóstą klasę. Spotkania trwały około dwóch godzin i odbywały się raz w tygodniu. W sytuacji nagłej klasówki lub kartkówki mogliśmy na niego liczyć również w innych nietypowych terminach, np. w niedzielę wieczorem. Pan Kamil przesyłał również na maila wielozadaniowe prace domowe, dzięki czemu mój syn mógł ćwiczyć każdego dnia, to czego nauczył się w trakcie korepetycji. Jesteśmy zadowoleni z efektów jego nauczania, a także z ogromnej cierpliwości i wytrwałości w tłumaczeniu Robertowi zadań, z którymi miał problemy. Będziemy kontynuować z nim współpracę w trakcie gimnazjum, do którego Robert chciał pójść. Polecamy!

- Agnieszka, czerwiec 2012

Mr. Kamil Bochacz is a very patient and gives accurate explanations. He thinks of good examples of exercises and helps prepare to exams or homework. Thanks to his lessons I had no problem in getting into the Raszyńska IB World School and my grades have increased. I also now have a very good mark for the end of the year and I will continue the co-operation for the next 3 years in the IB.

- Sabina, czerwiec 2012

Kamil has worked with our two elder children since October 2011. He has made Maths interesting for both and clearly explains how to approach and tackle problems step by step in a friendly and patient manner. As a result, both of their grades in this subject have substantially improved over the period and he significantly assisted my daughter in preparing for an entrance exam to her new school. We have found Kamil to be extremely conscientious and very responsive to our requirements; and would strongly recommend him to others to tutor others in improving their children`s Maths abilities.

- Chris, czerwiec 2012

Pan Kamil Bochacz miał okazje być moim korepetytorem przez rok czasu, kiedy to miałam bardzo duże problemy z zaliczeniem przedmiotu: „Matematyka wyższa” na SGGW. Dzięki niemu udało mi się osiągnąć upragniony cel. Naprawdę ma bardzo dobre podejście, zajęcia nie były monotonne, a wręcz bardzo ciekawe. Kiedy czegoś nie rozumiałam pan Kamil poświęcał mi więcej czasu, tak abym zrozumiała. Był niesamowicie opanowany i cierpliwy, przekładał zadania na przykłady z życia wzięte, tak żebym zrozumiała. Nigdy nie miałam okazji mieć tak dobrego korepetytora. Z czystym sumieniem stwierdzam, że powinien nadal się tym zajmować.

- Klaudia, SGGW, marzec 2012

Jestem studentem Politechniki Warszawskiej i mimo kilkuletniej przerwy w nauce dzięki Kamilowi udało mi się zaliczyć egzamin z Matematyki (w kilka tygodni nadrobiliśmy zaległości). Serdecznie polecam - korepetytor godny uwagi.

- Piotr, Politechnika Warszawska, marzec 2012

Jeśli ktoś ma problem z całkami to korepetycje tylko u Kamila - miła atmosfera korepetycji masa przykładów i wałkowanie tematu aż do skutku. Dzięki niemu zdałam nie tylko egzamin z całek i różniczek, ale również ze statystyki opisowej. Świetnie tłumaczy testowanie hipotez i obliczanie przedziałów ufności. Gorąco polecam !!

- Klaudia, WAT, grudzień 2011

Polecam naukę z Kamilem Bochaczem, gdyż naprawdę świetnie tłumaczy i ma cierpliwość do tego. Bardzo pomógł mi w przygotowaniu się do poprawki z matury z matematyki, którą oczywiście zdałam z bardzo dobrym wynikiem. :)

- Daria, maturzystka, wrzesień 2011
Załaduj więcej referencji

Masz jakiekolwiek pytania?

Skontaktuj się ze mną